Complete Sportprogramma

SSC Summer Program | 6 juli - 31 augustus:

Je kunt momenteel reserveren voor de volgende lessen en faciliteiten:

  • Tennis: max één uur per reservering
  • Squash: max één reservering
  • Groepslessen: max twee reserveringen per week, per faciliteit
  • Zwembad: max één reservering
  • Fitness: max vier keer vrij sporten buiten (Playground) en max vier keer vrij sporten binnen (Fitness 1&2 en/of Fitness 3) per week
  • Fit@Home: ongelimiteerd kijkplezier!

Kom niet te vroeg en zeker niet te laat! Om de doorstroom goed te bevorderen, vragen we je om niet meer dan 10 minuten voor aanvang te komen. 5 minuten na aanvang zal toegang niet meer mogelijk zijn tot de les of faciliteit.

 

Sport Kalender

Kalender overslaan
Vorige dagen
za 11 jul.
zo 12 jul.
ma 13 jul.
di 14 jul.
wo 15 jul.
do 16 jul.
vr 17 jul.
Body Pump
9:00 - 10:00
Hal 2
Cardio Core
12:15 - 13:00
Hal 2
Body Pump
16:30 - 17:30
Hal 2
Power Yoga
17:00 - 17:45
SSC YouTube
Zumba
17:30 - 18:20
Gymnastiekzaal
Grit Strength + Core
18:00 - 18:45
Hal 2
Calisthenics
18:00 - 19:00
Playground
BootCampus
19:00 - 20:00
Ingang SSC
Urban Cross Training
19:15 - 20:15
Playground
BBB
19:30 - 20:30
Hal 2
BBB
9:00 - 10:00
Hal 2
Cardio Core
12:15 - 13:00
Hal 2
Core Class
17:00 - 17:30
Dojo
Power Band Workout
17:30 - 18:20
Hal 2
Stretch Class
17:45 - 18:45
Dojo
TRX Training
18:00 - 19:00
Playground
Body Pump
18:45 - 19:45
Hal 2
BBB
19:00 - 19:45
SSC YouTube
Core Stability
9:00 - 10:00
SSC YouTube
Body Pump
9:00 - 10:00
Hal 2
BBB
16:30 - 17:15
SSC YouTube
Body Pump
16:30 - 17:30
Hal 2
Zumba
17:30 - 18:20
Gymnastiekzaal
Power Yoga
17:45 - 18:45
Dojo
Grit Cardio + Core
18:00 - 18:45
Hal 2
BootCampus
19:00 - 20:00
Ingang SSC
Power Band Workout
19:30 - 20:30
Hal 2
Power Yoga
9:00 - 10:00
Dojo
Body Pump
12:15 - 13:00
Hal 2
BBB
16:00 - 17:00
Hal 2
Body Pump
17:30 - 18:30
Hal 2
Cardio Core
18:45 - 19:45
Hal 2
Pilates
19:00 - 19:45
SSC YouTube
Kettlebells Training
19:15 - 20:15
Playground
Body Pump
9:00 - 10:00
Hal 2
BBB
12:15 - 13:00
Hal 2
Cardio Core
16:30 - 17:15
SSC YouTube
Zumba
17:30 - 18:20
Gymnastiekzaal
Body Pump
17:45 - 18:45
Hal 2
Calisthenics
18:00 - 19:00
Playground
Capoeira
18:00 - 19:30
Hal 1
Urban Cross Training
19:15 - 20:15
Playground
Volgende dagen
Terug naar Kalender