Join Team SSC

Interesse in een baan bij het SSC? Bekijk het aanbod aan vacatures en solliciteer! Je bent vrij om een open sollicitatie te sturen. 

SSC Golfcentrum

 

SSC Golf Driving Range

- Geen vacature
 
Contact
Chris Dankers: golf@golfcentrumeindhoven.nl

Sportdocenten

We zijn op zoek naar een all-round docent groeplessen. Bij interesse graag contact opnemen met Greta Suslaviciute.

Contact sport docent: Peter Geurts, p.geurts@tue.nl 
Contact groepslessen: Greta Takens-Suslaviciute, g.suslaviciute@tue.nl

SSC Sport Café

- Geen vacature

Contact: Laurens Eliens, l.eliens@tue.nl

Informatiebalie

- Geen vacature

Contact: Peter van Rooij, p.v.rooij@tue.nl 

Communicatiemedewerker

We hebben een vacature voor een communicatiemedewerker (FTE 0,7). Voor sollicitaties en meer info: Communicatiemedewerker SSC

Fitness

- Geen vacature

Contact: Atef El Allouche, a.e.allouche@tue.nl

Contact

Openingstijden SSC 
Maandag t/m vrijdag: 07u00 - 00u00 (sporten tot 23u00)
Zaterdag: 08u30 - 21u00
Zondag: 09u00 - 17u00

Links