Complete Sportprogramma

  • Groepslessen: inschrijven verplicht ǀ geen extra kosten ǀ beginners en gevorderden
  • Verenigingslessen: enkel studenten en Phd ǀ contacteer vereniging ǀ soms extra lidmaatschapskosten ǀ beginners en gevorderen
  • Cursussen: inschrijven nodig ǀ soms extra kosten ǀ beginners en gevorderden

Sport Kalender

Kalender overslaan
Vorige dagen
ma 21 sep.
di 22 sep.
wo 23 sep.
do 24 sep.
vr 25 sep.
za 26 sep.
zo 27 sep.
BBB
7:30 - 8:30
Hal 2
Vrij Zwemmen
7:30 - 8:30
Zwembad Vrij
Synrgy Hit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Body Pump
9:00 - 10:00
Hal 2
Power Yoga
9:00 - 10:00
Dojo
Vrij Zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad Vrij
T'ai Chi
12:00 - 13:30
Gymnastiekzaal
Ashtanga yoga
12:15 - 13:15
Dojo
Power Band Workout
12:15 - 13:15
Hal 2A
Circuit Training
12:45 - 13:15
Hal 2B
Cardio Core
14:00 - 15:00
Hal 2
BBB
16:00 - 16:50
Gymnastiekzaal
Body Pump
16:30 - 17:20
Hal 2
Pilates
17:00 - 17:50
Dojo
Zumba
17:30 - 18:20
Gymnastiekzaal
HIIT-Grit Cardio
17:30 - 17:59
Hal 2A
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theater
Stretch Class
18:00 - 18:50
Dojo
Calisthenics
18:00 - 19:30
Playground
Core Class
18:10 - 18:30
Hal 2A
Body Pump
18:45 - 19:45
Hal 2A
Kundalini Yoga
19:00 - 20:20
Dojo
Salsa LA
19:00 - 20:20
Gymnastiekzaal
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theater
Urban Cross Training
19:30 - 21:00
Playground
Cardio Core
20:30 - 21:20
Gymnastiekzaal
vrij zwemmen
22:00 - 23:00
Zwembad Vrij
Pilates
7:30 - 8:30
Dojo
Synrgy Hit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Spinning
8:45 - 9:45
Spinning Theater
Vrij Zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad Vrij
Body Pump
12:15 - 13:15
Hal 2
Core Stability
12:15 - 13:00
Dojo
Power Band Workout
16:00 - 16:50
Hal 2
BBB
16:30 - 17:20
Gymnastiekzaal
Vrij Zwemmen
16:30 - 18:30
Zwembad Vrij
Cardio Core
17:00 - 17:50
Hal 2A
Power Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
Circuit Training
17:30 - 18:30
Hal 1
Modern Dance
17:30 - 18:20
Gymnastiekzaal
Stretch Class
17:30 - 18:30
Hal 3A
TRX Training
17:30 - 18:30
Playground
HIIT-Grit Strength
18:00 - 18:30
Hal 2A
Show Dance
18:30 - 19:20
Gymnastiekzaal
Body Pump
18:45 - 19:45
Hal 2A
Core Class
19:00 - 19:30
Paalfitness Studio
Spinning
19:00 - 19:50
Spinning Theater
Kettlebells Training
19:15 - 20:15
Playground
Vrij Zwemmen
7:30 - 8:30
Zwembad Vrij
Synrgy Hit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Ashtanga Yoga
9:00 - 10:00
Dojo
Body Pump
9:00 - 10:00
Hal 2
Vrij Zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad Vrij
Pilates
12:15 - 13:00
Dojo
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theater
BBB
14:00 - 15:00
Hal 2
opwen les aerial silks
15:00 - 16:00
Gymnastiekzaal
Body Pump
16:00 - 17:00
Hal 2
Cardio Core
16:00 - 16:50
Gymnastiekzaal
vrij zwemmen
16:45 - 18:00
Zwembad Vrij
Zumba
17:00 - 17:50
Gymnastiekzaal
HIIT-Grit Cardio
17:10 - 17:40
Hal 2
Core Class
17:20 - 17:50
Paalfitness Studio
Hip Hop
18:00 - 19:00
Gymnastiekzaal
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theater
Calisthenics
18:00 - 19:30
Playground
Capoeira
18:00 - 20:00
Hal 2B
Power Band Workout
18:00 - 18:50
Hal 2A
BootCampus
19:00 - 20:00
Ingang SSC
BBB
19:00 - 19:50
Hal 2A
Urban Cross Training
19:30 - 21:00
Playground
Power Yoga
20:30 - 21:30
Dojo
Vrij Zwemmen
21:30 - 23:00
Zwembad Vrij
Core Stability
7:30 - 8:30
Dojo
Synrgy Hit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Spinning
8:45 - 9:45
Spinning Theater
Vrij Zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad Vrij
Body Pump
12:15 - 13:00
Hal 2
Power Yoga
12:15 - 13:00
Dojo
Power Band Workout
14:00 - 15:00
Hal 2
Cardio Core
16:00 - 16:50
Hal 2
Hatha Yoga
16:30 - 18:00
Dojo
Vrij Zwemmen
16:30 - 18:00
Zwembad Vrij
Pilates
16:45 - 17:45
Paalfitness Studio
Body Shape Mix
17:00 - 17:50
Gymnastiekzaal
HIIT-Grit Strength
17:00 - 17:30
Hal 2
BBB
17:40 - 18:30
Hal 2
Zumba
18:00 - 18:50
Gymnastiekzaal
TRX Training
18:00 - 19:00
Playground
Aqua HIT
18:00 - 18:45
Zwembad Vrij
Spinning
18:30 - 19:30
Spinning Theater
Body Pump
18:45 - 19:45
Hal 2A
Stretch Class
19:00 - 19:50
Gymnastiekzaal
Kettlebells Training
19:15 - 20:15
Playground
vrij zwemmen
7:30 - 8:30
Zwembad Vrij
Body Pump
9:00 - 10:00
Hal 2
Vrij Zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad Vrij
BBB
12:15 - 13:00
Hal 2
Power Yoga
12:15 - 13:15
Dojo
Vrij Zwemmen
16:30 - 18:00
Zwembad Vrij
Pilates
17:00 - 17:50
Dojo
Body Pump
17:00 - 18:00
Hal 2A
Capoeira
17:30 - 19:00
Hal 2B
Calisthenics
18:00 - 19:30
Playground
Cardio Core
18:10 - 19:00
Hal 2A
Urban Cross Training
19:30 - 21:00
Playground
Aerial Hoop
20:30 - 21:30
Gymnastiekzaal
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
BBB
11:00 - 12:00
Hal 2
Vrij Zwemmen
13:15 - 15:00
Zwembad Vrij
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
Aqua HIT
9:30 - 10:15
Zwembad Vrij
vrij zwemmen
10:30 - 12:00
Zwembad Vrij
Cardio Core
11:00 - 11:50
Hal 2
Stretch Class
12:00 - 12:50
Hal 2
Volgende dagen
Terug naar Kalender