Complete Sportprogramma

  • Groepslessen: inschrijven niet nodig ǀ geen extra kosten ǀ beginners en gevorderden
  • Verenigingslessen: enkel studenten en Phd ǀ contacteer vereniging ǀ soms extra lidmaatschapskosten ǀ beginners en gevorderen
  • Cursussen: inschrijven nodig ǀ soms extra kosten ǀ beginners en gevorderden

Sport Kalender

Kalender overslaan
Vorige dagen
za 22 feb.
zo 23 feb.
ma 24 feb.
di 25 feb.
wo 26 feb.
do 27 feb.
vr 28 feb.
Power Yoga
10:30 - 12:00
Dojo
Cardio Core
11:00 - 12:00
Hal 2
Core Class
12:10 - 12:40
Hal 2
Vrij zwemmen
13:15 - 15:00
Zwembad A
Synrgy HIIT
14:00 - 14:30
Fitness 3
Acro Yoga
14:00 - 15:30
Gymnastiekzaal
Vrij zwemmen
7:30 - 8:30
Zwembad A
Vrij zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad A
Vrij zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad A
Vrij zwemmen
7:30 - 8:30
Zwembad A
Synrgy HIIT
8:00 - 8:30
Fitness 3
Body Pump
9:00 - 10:00
Hal 2
Power Yoga
9:00 - 10:00
Dojo
Vrij zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad A
Power Band Workout
12:15 - 13:00
Hal 2
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theater
BBB
16:00 - 16:50
Hal 2
Stretch Class
16:00 - 16:50
Dojo
Vrij zwemmen
16:45 - 18:00
Zwembad A
Body Pump
17:00 - 18:00
Hal 2
Zumba
17:00 - 17:50
Gymnastiekzaal
Capoeira
18:00 - 20:00
Hal 2B
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
Hip-Hop
18:00 - 19:00
Gymnastiekzaal
Spinning
18:00 - 19:00
Spinning Theater
Zwemles Beginners
18:00 - 19:00
Zwembad A
HIIT Grit Cardio
18:10 - 18:40
Hal 2A
BootCampus
19:00 - 20:00
Ingang SSC
Cardio Core
19:00 - 19:50
Hal 2A
Power Yoga
20:30 - 21:30
Dojo
Vrij zwemmen
21:30 - 23:00
Zwembad A
Core Stability
7:45 - 8:30
Dojo
Synrgy HIIT
8:00 - 8:30
Fitness 3
Zwemles dames
9:00 - 11:00
Zwembad A
Vrij zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad A
Body Pump
12:15 - 13:00
Hal 2
Power Yoga
12:15 - 13:00
Dojo
BBB
14:00 - 14:50
Hal 2
Cardio Core
16:00 - 16:50
Hal 2
Vrij zwemmen
16:30 - 18:00
Zwembad A
Body Shape Mix Employees
17:00 - 18:00
Gymnastiekzaal
Hatha Yoga
17:00 - 18:20
Dojo
HIIT Grit Strength
17:00 - 17:30
Hal 2A
Core Class
17:40 - 18:00
Paalfitness Studio
Aqua HIT
18:00 - 18:45
Zwembad A
BBB
18:00 - 18:50
Hal 2A
Pilates
18:00 - 18:50
Paalfitness Studio
Stretch Class
18:00 - 19:00
Gymnastiekzaal
Body Pump
19:00 - 20:00
Hal 2A
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theater
Calisthenics
19:00 - 20:30
Playground
Zumba
19:10 - 20:00
Gymnastiekzaal
Vrij zwemmen
7:30 - 8:30
Zwembad A
Synrgy HIIT
8:00 - 8:30
Fitness 3
Body Pump
9:00 - 10:00
Hal 2
Vrij zwemmen
12:00 - 13:30
Zwembad A
BBB
12:15 - 13:00
Hal 2
Power Yoga
12:15 - 13:15
Dojo
Vrij zwemmen
16:30 - 18:00
Zwembad A
PiYo
17:00 - 17:50
Dojo
Capoeira
17:30 - 19:00
Hal 2B
Cardio Core
18:00 - 18:50
Hal 2A
Volgende dagen
Terug naar Kalender