Sportrooster

  • Groepslessen: inschrijven verplicht ǀ geen extra kosten ǀ beginners en gevorderden
  • Verenigingslessen: enkel studenten en Phd ǀ contacteer vereniging ǀ soms extra lidmaatschapskosten ǀ beginners en gevorderen
  • Cursussen: inschrijven nodig ǀ soms extra kosten ǀ beginners en gevorderden

Sport Kalender

Kalender overslaan
Vorige dagen
wo 2 dec.
do 3 dec.
vr 4 dec.
za 5 dec.
zo 6 dec.
ma 7 dec.
di 8 dec.
Athletics
17:00 - 19:00
Atletiekbaan
cheerleading
17:30 - 19:00
Dojo
Archery
18:00 - 22:00
Handboogbaan (aan de Meet)
18:30 - 20:00
Hal 3B
Football
19:00 - 22:00
Kunstgrasveld A (voetbal)
hockey
19:00 - 20:30
Hockeyveld Zand
Horseback Riding
19:00 - 21:00
Manage Sonniushof
judo competitie
19:00 - 20:30
Dojo
Survival Run All Levels
19:00 - 20:30
Outdoor Construction
Swimming Technique
19:00 - 20:00
Zwembad A
Boxing Beginners
20:00 - 21:30
Hal 3A
Futsal Selection Men
20:00 - 21:30
Hal 2
Swimming Team Training
20:00 - 21:30
Zwembad A
Table Tennis
20:00 - 23:00
Hal 3B
Volleyball | Hajraa
20:00 - 23:30
Hal 1
Boxing Advanced
21:30 - 23:00
Hal 3A
Swimming Team Training
6:30 - 8:30
Zwembad A
Futsal (technique)
17:30 - 18:30
Hal 3
aikido
18:30 - 20:00
Dojo
Futsal
18:30 - 20:00
Hal 3
Futsal | Men
18:30 - 20:00
Hal 1
Water polo
18:45 - 23:00
Zwembad A
Basketball
19:00 - 23:30
Hal 2B
Football
19:00 - 22:00
Kunstgrasveld A (voetbal)
Hockey
19:00 - 22:00
Hockeyveld Zand
Rugby
19:30 - 22:00
Rugbyveld
Gymnastics
20:00 - 22:00
Gymnastiekzaal
Basketball
20:00 - 23:30
Hal 2A
judo techniek
20:00 - 21:30
Dojo
Kickboxing Beginners
20:00 - 21:30
Hal 3B
Taekwondo
20:00 - 21:30
Hal 3A
Badminton
20:00 - 23:00
Hal 1
BJJ
21:30 - 23:00
Dojo
Kickboxing Advanced
21:30 - 22:30
Hal 3B
Volleyball | Hajraa
16:00 - 23:00
Hal 3
Gymnastics
17:00 - 19:00
Gymnastiekzaal
Handball (Indoor)
17:30 - 20:00
Hal 1
BJJ
18:00 - 19:30
Dojo
Football
18:30 - 20:00
Kunstgrasveld A (voetbal)
hockey
19:00 - 20:30
Hockeyveld Zand
Kayakking
19:00 - 20:30
Zwembad A
Survival Run Advanced
19:00 - 20:30
Outdoor Construction
Taekwondo
19:00 - 20:30
Gymnastiekzaal
kickboksen
19:30 - 21:00
Dojo
20:00 - 21:30
Hal 1
Mix and Meet Badminton
8:30 - 11:00
Hal 2
Mix and Meet table tennnis
13:30 - 15:00
Hal 2B
Mix and Meet Badminton
9:00 - 11:00
Hal 2
Mix and Meet table tennis
14:30 - 16:00
Hal 2B
Futsal
17:00 - 19:00
Hal 1
Table Tennis
17:00 - 20:00
Hal 3B
volleybal
17:00 - 18:30
Hal 3A
volleybal Tamar
17:30 - 18:30
Hal 2B
Archery
18:00 - 22:00
Handboogbaan (aan de Meet)
Football
18:30 - 20:00
Kunstgrasveld A (voetbal)
Swimming Technique
18:30 - 19:30
Zwembad A
Volleyball | Tamar
18:30 - 21:30
Hal 2B
Survival Run Advanced
19:00 - 20:30
Outdoor Construction
Taekwondo
19:00 - 20:30
Hal 1
Swimming Team Training
19:30 - 20:30
Zwembad A
Athletics
20:00 - 22:00
Atletiekbaan
Futsal Selection Men
20:00 - 21:30
Hal 2A
volleybal Tamar
20:00 - 21:30
Hal 3B
Badminton
20:30 - 23:30
Hal 1
hockey
20:30 - 22:00
Hockeyveld Zand
judo
20:30 - 22:00
Dojo
Kayakking
20:30 - 22:00
Zwembad A
Boxing
21:30 - 23:00
Gymnastiekzaal
Volleyball | Tamar
21:30 - 23:00
Hal 3B
Swimming Team Training
6:30 - 8:30
Zwembad A
Kickboxing beginners
17:30 - 18:30
Hal 2B
Futsal
18:30 - 20:00
Hal 3
Kickboxing Advanced
18:30 - 19:30
Hal 2B
Volleyball | Hajraa
18:30 - 23:00
Hal 1
Water polo
18:30 - 23:00
Zwembad A
Football
19:00 - 22:00
Kunstgrasveld A (voetbal)
Hockey
19:00 - 22:00
Hockeyveld Zand
Basketball
19:30 - 23:30
Hal 2B
karate
19:30 - 21:00
Dojo
Rugby
19:30 - 22:00
Rugbyveld
Basketball
20:00 - 23:30
Hal 2A
Climbing Intermediate
20:00 - 22:00
Klimhal Neoliet Noord
Handball (Indoor)
20:00 - 23:00
Hal 3
Horseback Riding
20:00 - 22:00
Manage Sonniushof
Fencing
20:30 - 23:00
Gymnastiekzaal
aikido
21:00 - 22:30
Dojo
Volgende dagen
Terug naar Kalender