Sportrooster

Bekijk hier het volledige sportrooster!

Als je gereserveerd hebt, gaan we ervan uit dat je komt opdagen. Als je niet kunt komen, annuleer dan tijdig je reservering. Annuleer je je reservering niet, te laat of vergeet je je sportkaart/QR-code te scannen, dan ontvang je een NO SHOW-waarschuwing. Na 3 No Shows kun je twee weken niet reserveren.

Verenigingslessen: niet alle lessen van onze studentensportvereniginge zijn zichtbaar in dit rooster. Je kunt altijd onze 38 studentensportverenigingen contacteren voor het beste trainingsmoment.

 

Sportrooster

Kalender overslaan
Vorige dagen
di 28 jun.
wo 29 jun.
do 30 jun.
vr 1 jul.
za 2 jul.
zo 3 jul.
ma 4 jul.
Pilates
8:00 - 8:50
Dojo
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Synrgy HIIT
8:00 - 8:30
Fitness 3
Cardio Core
9:00 - 10:00
Gymnasium
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
12:00 - 13:00
Dojo
BBB
16:00 - 16:50
Gymnasium
Open Swimming
16:30 - 18:30
Swimming Open (No reservation needed)
Yin Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
Circuittraining
17:30 - 18:30
Hall 1
Modern Dance
17:30 - 18:20
Gymnasium
Pilates
17:30 - 18:30
Paalfitness Studio
Body Pump
17:40 - 18:40
Hall 2A
KEttlebell & TRX Class
18:00 - 19:00
Playground
Show Dance
18:30 - 19:20
Gymnasium
Cardio Core
18:50 - 19:50
Hall 2A
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:15 - 20:45
Playground
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
8:00 - 8:50
Dojo
Synrgy HIIT
8:00 - 8:30
Fitness 3
Body Pump
9:00 - 10:00
Gymnasium
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Pilates
12:00 - 13:00
Dojo
Pilates
16:00 - 16:50
Gymnasium
Cardio Core
16:10 - 17:10
Hall 2A
Power Yoga
16:30 - 17:30
Dojo
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Zumba
17:00 - 17:50
Gymnasium
Stretch Class
17:00 - 17:50
Paalfitness Studio
HIIT Grit Strength
17:20 - 17:50
Hall 2A
BBB
18:00 - 18:50
Hall 2A
Calisthenics Class
18:00 - 19:30
Playground
Capoeira
18:00 - 20:00
Hall 2B
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
Hip-Hop
18:00 - 18:50
Gymnasium
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theatre
swimming class beginners
18:00 - 19:00
Swimmingpool A
Body Pump
19:00 - 19:50
Hall 2A
Cardio Core
19:00 - 19:50
Gymnasium
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:30 - 21:00
Playground
Hatha Yoga
20:30 - 21:45
Dojo
Open Swimming
21:30 - 23:00
Swimming Open (No reservation needed)
Pilates
8:00 - 8:50
Dojo
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Synrgy HIIT
8:00 - 8:30
Fitness 3
BBB
9:00 - 10:00
Hall 2A
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Meditation Yoga
16:00 - 17:00
Dojo
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Stretch Class
17:00 - 17:50
Dojo
HIIT Grit Cardio
17:20 - 17:50
Hall 2A
Zumba
18:00 - 18:50
Gymnasium
Acro Yoga
18:00 - 19:00
Hall 2B
Aqua HIT
18:00 - 18:45
Swimmingpool A
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
KEttlebell & TRX Class
18:00 - 19:00
Playground
Total Body
18:00 - 18:50
Hall 2A
Body Pump
19:00 - 19:50
Hall 2A
Cardio Core
19:00 - 19:50
Gymnasium
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:15 - 20:45
Playground
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Synrgy HIIT
8:00 - 8:30
Fitness 3
Core Stability
9:00 - 10:00
Dojo
BBB
12:00 - 13:00
Gymnasium
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Pilates
12:00 - 13:00
Dojo
vrij zwemmen
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
Capoeira
17:30 - 19:00
Hall 2B
Calisthenics Class
18:00 - 19:30
Playground
Total Body
18:00 - 18:50
Hall 2A
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
BBB
11:15 - 12:15
Gymnasium
Open Swimming
13:15 - 15:00
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga / Summer XL
9:30 - 11:00
Dojo
Zumba / Summer XL
9:30 - 10:30
Hall 2A
Aqua HIT / Summer XL
9:30 - 10:15
Swimmingpool A
Spinning / Summer XL
10:00 - 11:00
Spinning Theatre
Open Swimming
10:30 - 12:00
Swimming Open (No reservation needed)
Core Class / Summer XL
10:45 - 11:00
Hall 2A
Body Pump / Summer XL
11:15 - 12:15
Hall 2A
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
8:00 - 8:50
Dojo
BBB
9:00 - 10:00
Gymnasium
Aqua HIT
11:00 - 11:45
Swimmingpool A
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Body Pump
12:00 - 13:00
Hall 2A
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theatre
BBB
16:00 - 16:50
Hall 2A
Pilates
17:00 - 17:50
Dojo
HIIT Grit Strength
17:00 - 17:30
Hall 2A
swimming class beginners
17:30 - 18:30
Swimmingpool A
Zumba
17:30 - 18:20
Gymnasium
Total Body
17:40 - 18:40
Hall 2A
Power Yoga
18:00 - 18:50
Dojo
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theatre
Calisthenics Class
18:00 - 19:30
Playground
Salsa L.A.
18:30 - 20:00
Gymnasium
Body Pump
18:50 - 19:50
Hall 2A
Kundalini Yoga
19:00 - 20:20
Dojo
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:30 - 21:00
Playground
Open Swimming
22:00 - 23:00
Swimming Open (No reservation needed)
Volgende dagen
Terug naar Kalender