Sportrooster

We bieden momenteel binnen, buiten en online (YouTube kanaal) activiteiten aan. In onderstaande lesrooster kun je precies zien wat er plaatsvindt en op welke locatie. Alles gaat momenteel nog op reservering. 

 

Sportrooster

Kalender overslaan
Vorige dagen
ma 27 sep.
di 28 sep.
wo 29 sep.
do 30 sep.
vr 1 okt.
za 2 okt.
zo 3 okt.
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 3
Volleybal
17:00 - 23:30
Hall 3A
Volleybal
17:30 - 23:30
Hall 2B
Zaalvoetbal
17:30 - 19:00
Hall 1
boogschieten
18:00 - 22:00
Archery Range (Aan de Meet)
veldvoetbal
18:00 - 20:00
Astroturf Football A
Tafeltennis
18:00 - 20:00
Hall 3B
Nayade competition
18:30 - 19:30
Swimmingpool A
intermediate 1
18:30 - 20:00
Paalfitness Studio
Taekwondo
19:00 - 20:30
Hall 1
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Water
Survival Run
19:00 - 20:30
Outdoor Construction
Nayade competition
19:30 - 20:30
Swimmingpool A
hockey
19:30 - 23:00
Hockey Field Sand
climbing beginners
19:30 - 22:00
Klimhal Neoliet Eindhoven Zuid
clubavond golf
20:00 - 21:00
Golf Course
Zaalvoetbal
20:00 - 21:30
Hall 2A
track and field
20:00 - 22:00
Athletics Track
aerial silks/hoop
20:00 - 21:00
Gymnasium
Volleybal
20:00 - 23:30
Hall 3B
intermediate 1
20:00 - 21:00
Paalfitness Studio
Badminton
20:30 - 23:30
Hall 1
kano
20:30 - 22:00
Swimmingpool A
Judo
20:30 - 23:00
Dojo
intermediate 1
21:00 - 22:00
Paalfitness Studio
Boxing
22:00 - 23:30
Gymnasium
Nayade competition
6:30 - 8:30
Swimmingpool A
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 3
Basketbal
17:00 - 18:30
Hall 3A
Kickboxing
17:30 - 19:00
Hall 2B
veldvoetbal
18:00 - 22:00
Astroturf Football A
BJJ beginners Samourais
18:00 - 19:30
Dojo
cycling experienced
18:15 - 19:45
Cycling Track Opnoord
Volleybal
18:30 - 23:30
Hall 1
waterpolo men
18:30 - 20:00
Swimmingpool A
Zaalvoetbal
18:30 - 20:00
Hall 3
Basketbal
19:00 - 20:00
Hall 2B
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Water
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Sand
Rugby (Men)
19:30 - 21:30
Rugby field
cycling experienced
19:45 - 20:30
Cycling Track Opnoord
free training
20:00 - 21:30
Dojo
paardrijden/horseback riding
20:00 - 22:00
Manege Sonniushof
waterpolo men
20:00 - 22:00
Swimmingpool A
Basketbal
20:00 - 23:30
Hall 2
intermediate 1
20:00 - 21:00
Paalfitness Studio
Zaalhandbal
20:00 - 23:00
Hall 3
schermen
21:30 - 23:00
Gymnasium
free training
21:30 - 22:30
Dojo
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 3
interne zaalvoetbalcompetitie
12:00 - 13:30
Hall 1
interne zaalvoetbalcompetitie
17:00 - 19:30
Hall 1
interne zaalvoetbalcompetitie
17:00 - 19:30
Hall 1
track and field
17:00 - 19:00
Athletics Track
Cheerleading
17:30 - 19:00
Dojo
hockey
17:30 - 22:00
Hockey Field Water
boogschieten
18:00 - 22:00
Archery Range (Aan de Meet)
veldvoetbal
18:00 - 22:00
Astroturf Football A
intermediate 1
18:30 - 20:00
Paalfitness Studio
Survival Run
18:45 - 20:30
Outdoor Construction
paardrijden/horseback riding
19:00 - 21:00
Manege Sonniushof
Judo
19:00 - 20:30
Dojo
clubavond golf
19:00 - 21:00
Golf Course
Nayade competition
19:00 - 20:00
Swimmingpool A
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Sand
Volleybal
19:30 - 23:00
Hall 1
Nayade competition
20:00 - 21:30
Swimmingpool A
advanced
20:00 - 21:00
Paalfitness Studio
Zaalvoetbal
20:00 - 21:30
Hall 2
Tafeltennis
20:00 - 23:00
Hall 3B
Boxing
20:00 - 21:30
Hall 3A
Rugby (Men)
20:30 - 22:30
Rugby field
intermediate 1
21:00 - 22:00
Paalfitness Studio
Kickboxing
21:30 - 23:00
Hall 3A
aerial silks/hoop
22:00 - 23:00
Gymnasium
Nayade competition
6:30 - 8:30
Swimmingpool A
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 1
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 3
Basketbal
17:00 - 18:30
Hall 3A
Zaalvoetbal
17:30 - 20:00
Hall 1
veldvoetbal
18:00 - 22:00
Astroturf Football A
free training
18:30 - 20:00
Dojo
Zaalvoetbal
18:30 - 20:00
Hall 3
waterpolo men
18:45 - 20:45
Swimmingpool A
Basketbal
19:00 - 20:00
Hall 2B
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Water
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Sand
Rugby (Men)
19:30 - 21:30
Rugby field
Badminton
20:00 - 23:30
Hall 1
Basketbal
20:00 - 23:30
Hall 2
turnen
20:00 - 22:00
Gymnasium
Taekwondo
20:00 - 21:30
Hall 3A
Kickboxing
20:00 - 21:30
Hall 3B
BJJ beginners Samourais
20:30 - 22:00
Dojo
waterpolo men
20:45 - 22:30
Swimmingpool A
Kickboxing
21:30 - 23:00
Hall 3B
Volleybal
16:00 - 23:00
Hall 3
aerial silks/hoop
17:00 - 19:00
Gymnasium
Zaalhandbal
17:30 - 20:00
Hall 1
Taekwondo
18:00 - 19:30
Dojo
veldvoetbal
18:00 - 22:00
Astroturf Football A
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Water
Survival Run
19:00 - 20:30
Outdoor Construction
kano
19:00 - 20:30
Swimmingpool A
turnen
19:00 - 21:00
Gymnasium
Rugby (Men)
19:30 - 21:00
Rugby field
Basketbal
19:30 - 21:00
Hall 2B
Kickboxing Introduction Open
19:30 - 21:00
Dojo
BJJ beginners Samourais
21:00 - 22:30
Dojo
Survival Run
21:00 - 23:00
Gymnasium
Mix and Meet badminton
9:00 - 11:00
Hall 2
aerial silks/hoop
14:00 - 15:00
Gymnasium
free training
16:00 - 17:30
Dojo
Survival Run
9:00 - 12:00
Outdoor Construction
Mix and Meet badminton
9:00 - 11:00
Hall 1
Taekwondo
11:00 - 13:00
Dojo
Volgende dagen
Terug naar Kalender