Sportrooster

We bieden momenteel binnen, buiten en online (YouTube kanaal) activiteiten aan. In onderstaande lesrooster kun je precies zien wat er plaatsvindt en op welke locatie. Alles gaat momenteel nog op reservering. 

 

Sportrooster

Kalender overslaan
Vorige dagen
ma 27 sep.
di 28 sep.
wo 29 sep.
do 30 sep.
vr 1 okt.
za 2 okt.
zo 3 okt.
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
7:30 - 8:30
Dojo
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
BBB
8:45 - 9:45
Gymnasium
Pilates
9:00 - 9:45
SSC YouTube
Aqua HIT
11:00 - 11:45
Swimmingpool A
Body Pump
12:00 - 13:00
Hall 2A
T'ai Chi
12:00 - 13:30
Gymnasium
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theatre
Circuittraining
12:45 - 13:15
Hall 2B
BBB
16:00 - 16:50
Hall 2A
Cardio Core
16:30 - 17:30
Gymnasium
Pilates
17:00 - 17:50
Dojo
HIIT Grit Strength
17:00 - 17:30
Hall 2A
Zumba
17:40 - 18:30
Gymnasium
Total Body
17:40 - 18:40
Hall 2A
calisthenics Hour
18:00 - 19:00
Playground
Power Yoga
18:00 - 18:50
Dojo
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theatre
Salsa L.A.
18:40 - 20:00
Gymnasium
Body Pump
18:50 - 19:50
Hall 2A
Kundalini Yoga
19:00 - 20:20
Dojo
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:30 - 20:30
Playground
Open Swimming
22:00 - 23:00
Swimming Open (No reservation needed)
Pilates
8:00 - 8:50
Dojo
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Cardio Core
9:00 - 10:00
Hall 2A
BBB
12:00 - 13:00
Hall 2A
Core Stability
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Body Pump
16:00 - 16:50
Hall 2A
BBB
16:00 - 16:50
Gymnasium
Open Swimming
16:30 - 18:30
Swimming Open (No reservation needed)
Yin Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
Core Class
17:00 - 17:25
Gymnasium
HIIT Grit Strength
17:00 - 17:30
Hall 2A
Pilates
17:30 - 18:30
Paalfitness Studio
Circuittraining
17:30 - 18:30
Hall 1
Modern Dance
17:30 - 18:20
Gymnasium
Body Pump
17:40 - 18:40
Hall 2A
TRX/Kettle. mix Training
18:00 - 19:00
Playground
Show Dance
18:30 - 19:20
Gymnasium
Cardio Core
18:50 - 19:50
Hall 2A
Urban Cross Training Hour
19:00 - 20:00
Playground
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
LIVE-Power Yoga
19:00 - 19:45
SSC YouTube
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
7:30 - 8:30
Dojo
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Body Pump
9:00 - 10:00
Hall 2A
HIIT + Core
9:00 - 9:45
SSC YouTube
Pilates
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theatre
Total Body
16:00 - 16:50
Gymnasium
Cardio Core
16:10 - 17:10
Hall 2A
Power Yoga
16:30 - 17:30
Dojo
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Zumba
17:00 - 17:50
Gymnasium
Stretch Class
17:00 - 17:50
Paalfitness Studio
HIIT Grit Cardio
17:20 - 17:50
Hall 2A
calisthenics Hour
18:00 - 19:00
Playground
BBB
18:00 - 18:50
Hall 2A
Capoeira
18:00 - 20:00
Hall 2B
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
Hip-Hop
18:00 - 19:00
Gymnasium
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:00 - 20:00
Playground
Body Pump
19:00 - 19:50
Hall 2A
Cardio Core
19:00 - 19:50
Gymnasium
Hatha Yoga
20:30 - 21:45
Dojo
Open Swimming
21:30 - 23:00
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Pilates
8:00 - 8:50
Dojo
BBB
9:00 - 10:00
Hall 2A
LIVE-BBB
9:15 - 10:00
SSC YouTube
Power Yoga
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Meditation Yoga
16:00 - 17:00
Dojo
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Krav Maga
17:00 - 18:00
Hall 2B
BBB
17:00 - 17:50
Hall 2A
HIIT Grit Cardio
17:15 - 17:45
Gymnasium
Stretch Class
17:30 - 18:20
Dojo
TRX/Kettle. mix Training
18:00 - 19:00
Playground
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
Total Body
18:00 - 18:50
Hall 2A
Acro Yoga
18:00 - 19:00
Hall 2B
Aqua HIT
18:00 - 18:45
Swimmingpool A
Zumba
18:00 - 18:50
Gymnasium
Cardio Core
19:00 - 19:50
Gymnasium
Urban Cross Training Hour
19:00 - 20:00
Playground
Body Pump
19:00 - 19:50
Hall 2A
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Body Pump
9:00 - 10:00
Hall 2A
Core Stability
9:00 - 10:00
Dojo
BBB
12:00 - 13:00
Hall 2A
Pilates
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Cardio Core
17:00 - 17:50
Hall 2A
Power Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
Capoeira
17:30 - 19:00
Hall 2B
Total Body
18:00 - 18:50
Hall 2A
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
Spinning
10:00 - 11:00
Spinning Theatre
BBB
11:15 - 12:15
Hall 2A
Open Swimming
13:15 - 15:00
Swimming Open (No reservation needed)
Aqua HIT
9:30 - 10:15
Swimmingpool A
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
Body Pump
10:00 - 11:00
Hall 2A
Open Swimming
10:30 - 12:00
Swimming Open (No reservation needed)
Cardio Core
11:10 - 12:10
Hall 2A
Volgende dagen
Terug naar Kalender