Sportrooster

Bekijk hier ons aanbod voor vrij zwemmen en outdoor groepslessen/fitness uren. Daarnaast is de Fitness ook binnen open. 

Sportrooster

Kalender overslaan
Vorige dagen
do 20 jan.
vr 21 jan.
za 22 jan.
zo 23 jan.
ma 24 jan.
di 25 jan.
wo 26 jan.
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
BBB
9:00 - 10:00
Hall 2A
Pilates
9:00 - 9:45
SSC YouTube
Power Yoga
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Cardio Core
12:00 - 12:45
SSC YouTube
Meditation Yoga
16:00 - 17:00
Dojo
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
BBB
17:00 - 17:50
Hall 2A
Stretch Class
17:00 - 17:50
Dojo
HIIT Grit Cardio
17:15 - 17:45
Gymnasium
Acro Yoga
18:00 - 19:00
Hall 2B
Aqua HIT
18:00 - 18:45
Swimmingpool A
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
Total Body
18:00 - 18:50
Hall 2A
Zumba
18:00 - 18:50
Gymnasium
Yin Yoga
18:00 - 18:45
SSC YouTube
Body Pump
19:00 - 19:50
Hall 2A
Cardio Core
19:00 - 19:50
Gymnasium
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
BBB
19:00 - 19:45
SSC YouTube
Power Yoga
7:30 - 8:30
Dojo
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Body Pump
9:00 - 10:00
Hall 2A
Core Stability
9:00 - 10:00
Dojo
BBB
9:00 - 9:45
SSC YouTube
BBB
12:00 - 13:00
Hall 2A
Pilates
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Core Stability
12:00 - 12:45
SSC YouTube
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Cardio Core
17:00 - 17:50
Hall 2A
Power Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
Capoeira
17:30 - 19:00
Hall 2B
Total Body
18:00 - 18:50
Hall 2A
Strength
18:00 - 18:45
SSC YouTube
Calisthenics Hour
9:00 - 10:30
Gymnasium
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
Spinning
10:00 - 11:00
Spinning Theatre
BBB
11:15 - 12:15
Hall 2A
Cardio Core
12:00 - 12:45
SSC YouTube
Open Swimming
13:15 - 15:00
Swimming Open (No reservation needed)
Aqua HIT
9:30 - 10:15
Swimmingpool A
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
Body Pump
10:00 - 11:00
Hall 2A
Open Swimming
10:30 - 12:00
Swimming Open (No reservation needed)
Cardio Core
11:10 - 12:10
Hall 2A
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
8:00 - 8:50
Dojo
HIIT Grit Cardio
8:20 - 8:50
Gymnasium
BBB
9:00 - 10:00
Gymnasium
Aqua HIT
11:00 - 11:45
Swimmingpool A
Body Pump
12:00 - 13:00
Gymnasium
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theatre
BBB
16:00 - 16:50
Dojo
Core Stability
16:30 - 17:20
Gymnasium
Pilates
17:00 - 17:50
Dojo
Core Class
17:00 - 17:25
Paalfitness Studio
Stretch Class
17:30 - 18:20
Paalfitness Studio
Zumba
17:40 - 18:30
Gymnasium
Power Yoga
18:00 - 18:50
Dojo
Cardio Core
18:00 - 18:45
SSC YouTube
Salsa L.A.
18:30 - 20:00
Gymnasium
Kundalini Yoga
19:00 - 20:20
Dojo
Open Swimming
22:00 - 23:00
Swimming Open (No reservation needed)
Pilates
8:00 - 8:50
Dojo
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Cardio Core
9:00 - 10:00
Gymnasium
Power Yoga
12:00 - 13:00
Dojo
BBB
12:00 - 13:00
Gymnasium
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
BBB
16:00 - 16:50
Gymnasium
Open Swimming
16:30 - 18:30
Swimming Open (No reservation needed)
Core Class
17:00 - 17:20
Gymnasium
Yin Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
HIIT Grit Strength
17:20 - 17:50
Hall 2A
Circuittraining
17:30 - 18:30
Hall 1
Modern Dance
17:30 - 18:20
Gymnasium
Pilates
17:30 - 18:30
Paalfitness Studio
Body Pump
18:00 - 18:50
Hall 2A
Pilates
18:00 - 18:45
SSC YouTube
Show Dance
18:30 - 19:20
Gymnasium
Cardio Core
19:00 - 19:50
Hall 2A
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:00 - 20:00
Playground
Power Yoga
7:30 - 8:30
Dojo
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Body Pump
9:00 - 10:00
Gymnasium
Pilates
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theatre
Pilates
16:00 - 16:50
Gymnasium
Power Yoga
16:30 - 17:30
Dojo
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Stretch Class
17:00 - 17:50
Paalfitness Studio
Zumba
17:00 - 17:50
Gymnasium
HIIT Grit Cardio
17:20 - 17:50
Hall 2A
BBB
18:00 - 18:50
Hall 2A
Capoeira
18:00 - 20:00
Hall 2B
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
Hip-Hop
18:00 - 18:50
Gymnasium
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theatre
HIIT + Core
18:00 - 18:45
SSC YouTube
Body Pump
19:00 - 19:50
Hall 2A
Cardio Core
19:00 - 19:50
Gymnasium
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
TRX/Kettle. mix Training
20:20 - 21:20
Fitness 2
Hatha Yoga
20:30 - 21:45
Dojo
Open Swimming
21:30 - 23:00
Swimming Open (No reservation needed)
Urban Cross Training
21:30 - 22:30
Fitness 2
Volgende dagen
Terug naar Kalender