Sportrooster

Bekijk hier ons aanbod voor vrij zwemmen en outdoor groepslessen/fitness uren. Daarnaast is de Fitness ook binnen open. 

Sportrooster

Kalender overslaan
Vorige dagen
ma 27 sep.
di 28 sep.
wo 29 sep.
do 30 sep.
vr 1 okt.
za 2 okt.
zo 3 okt.
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 3
Volleybal
17:00 - 23:30
Hall 3A
Volleybal
17:30 - 23:30
Hall 2B
Zaalvoetbal
17:30 - 19:00
Hall 1
boogschieten
18:00 - 22:00
Archery Range (Aan de Meet)
veldvoetbal
18:00 - 20:00
Astroturf Football A
Tafeltennis
18:00 - 20:00
Hall 3B
Nayade competition
18:30 - 19:30
Swimmingpool A
intermediate 1
18:30 - 20:00
Paalfitness Studio
Taekwondo
19:00 - 20:30
Hall 1
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Water
Survival Run
19:00 - 20:30
Outdoor Construction
Nayade competition
19:30 - 20:30
Swimmingpool A
hockey
19:30 - 23:00
Hockey Field Sand
climbing beginners
19:30 - 22:00
Klimhal Neoliet Eindhoven Zuid
clubavond golf
20:00 - 21:00
Golf Course
Zaalvoetbal
20:00 - 21:30
Hall 2A
track and field
20:00 - 22:00
Athletics Track
aerial silks/hoop
20:00 - 21:00
Gymnasium
Volleybal
20:00 - 23:30
Hall 3B
intermediate 1
20:00 - 21:00
Paalfitness Studio
Badminton
20:30 - 23:30
Hall 1
kano
20:30 - 22:00
Swimmingpool A
Judo
20:30 - 23:00
Dojo
intermediate 1
21:00 - 22:00
Paalfitness Studio
Boxing
22:00 - 23:30
Gymnasium
Nayade competition
6:30 - 8:30
Swimmingpool A
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 3
Basketbal
17:00 - 18:30
Hall 3A
Kickboxing
17:30 - 19:00
Hall 2B
veldvoetbal
18:00 - 22:00
Astroturf Football A
BJJ beginners Samourais
18:00 - 19:30
Dojo
cycling experienced
18:15 - 19:45
Cycling Track Opnoord
Volleybal
18:30 - 23:30
Hall 1
waterpolo men
18:30 - 20:00
Swimmingpool A
Zaalvoetbal
18:30 - 20:00
Hall 3
Basketbal
19:00 - 20:00
Hall 2B
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Water
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Sand
Rugby (Men)
19:30 - 21:30
Rugby field
cycling experienced
19:45 - 20:30
Cycling Track Opnoord
free training
20:00 - 21:30
Dojo
paardrijden/horseback riding
20:00 - 22:00
Manege Sonniushof
waterpolo men
20:00 - 22:00
Swimmingpool A
Basketbal
20:00 - 23:30
Hall 2
intermediate 1
20:00 - 21:00
Paalfitness Studio
Zaalhandbal
20:00 - 23:00
Hall 3
schermen
21:30 - 23:00
Gymnasium
free training
21:30 - 22:30
Dojo
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 3
interne zaalvoetbalcompetitie
12:00 - 13:30
Hall 1
interne zaalvoetbalcompetitie
17:00 - 19:30
Hall 1
interne zaalvoetbalcompetitie
17:00 - 19:30
Hall 1
track and field
17:00 - 19:00
Athletics Track
Cheerleading
17:30 - 19:00
Dojo
hockey
17:30 - 22:00
Hockey Field Water
boogschieten
18:00 - 22:00
Archery Range (Aan de Meet)
veldvoetbal
18:00 - 22:00
Astroturf Football A
intermediate 1
18:30 - 20:00
Paalfitness Studio
Survival Run
18:45 - 20:30
Outdoor Construction
paardrijden/horseback riding
19:00 - 21:00
Manege Sonniushof
Judo
19:00 - 20:30
Dojo
clubavond golf
19:00 - 21:00
Golf Course
Nayade competition
19:00 - 20:00
Swimmingpool A
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Sand
Volleybal
19:30 - 23:00
Hall 1
Nayade competition
20:00 - 21:30
Swimmingpool A
advanced
20:00 - 21:00
Paalfitness Studio
Zaalvoetbal
20:00 - 21:30
Hall 2
Tafeltennis
20:00 - 23:00
Hall 3B
Boxing
20:00 - 21:30
Hall 3A
Rugby (Men)
20:30 - 22:30
Rugby field
intermediate 1
21:00 - 22:00
Paalfitness Studio
Kickboxing
21:30 - 23:00
Hall 3A
aerial silks/hoop
22:00 - 23:00
Gymnasium
Nayade competition
6:30 - 8:30
Swimmingpool A
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 1
interne zaalvoetbalcompetitie
11:45 - 13:30
Hall 3
Basketbal
17:00 - 18:30
Hall 3A
Zaalvoetbal
17:30 - 20:00
Hall 1
veldvoetbal
18:00 - 22:00
Astroturf Football A
free training
18:30 - 20:00
Dojo
Zaalvoetbal
18:30 - 20:00
Hall 3
waterpolo men
18:45 - 20:45
Swimmingpool A
Basketbal
19:00 - 20:00
Hall 2B
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Water
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Sand
Rugby (Men)
19:30 - 21:30
Rugby field
Badminton
20:00 - 23:30
Hall 1
Basketbal
20:00 - 23:30
Hall 2
turnen
20:00 - 22:00
Gymnasium
Taekwondo
20:00 - 21:30
Hall 3A
Kickboxing
20:00 - 21:30
Hall 3B
BJJ beginners Samourais
20:30 - 22:00
Dojo
waterpolo men
20:45 - 22:30
Swimmingpool A
Kickboxing
21:30 - 23:00
Hall 3B
Volleybal
16:00 - 23:00
Hall 3
aerial silks/hoop
17:00 - 19:00
Gymnasium
Zaalhandbal
17:30 - 20:00
Hall 1
Taekwondo
18:00 - 19:30
Dojo
veldvoetbal
18:00 - 22:00
Astroturf Football A
hockey
19:00 - 22:00
Hockey Field Water
Survival Run
19:00 - 20:30
Outdoor Construction
kano
19:00 - 20:30
Swimmingpool A
turnen
19:00 - 21:00
Gymnasium
Rugby (Men)
19:30 - 21:00
Rugby field
Basketbal
19:30 - 21:00
Hall 2B
Kickboxing Introduction Open
19:30 - 21:00
Dojo
BJJ beginners Samourais
21:00 - 22:30
Dojo
Survival Run
21:00 - 23:00
Gymnasium
Mix and Meet badminton
9:00 - 11:00
Hall 2
aerial silks/hoop
14:00 - 15:00
Gymnasium
free training
16:00 - 17:30
Dojo
Survival Run
9:00 - 12:00
Outdoor Construction
Mix and Meet badminton
9:00 - 11:00
Hall 1
Taekwondo
11:00 - 13:00
Dojo
Volgende dagen
Terug naar Kalender