Sportrooster

Bekijk hier ons aanbod voor vrij zwemmen en outdoor groepslessen/fitness uren. Daarnaast is de Fitness ook binnen open. 

Sportrooster

Kalender overslaan
Vorige dagen
ma 27 sep.
di 28 sep.
wo 29 sep.
do 30 sep.
vr 1 okt.
za 2 okt.
zo 3 okt.
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
7:30 - 8:30
Dojo
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
BBB
8:45 - 9:45
Gymnasium
Pilates
9:00 - 9:45
SSC YouTube
Aqua HIT
11:00 - 11:45
Swimmingpool A
Body Pump
12:00 - 13:00
Hall 2A
T'ai Chi
12:00 - 13:30
Gymnasium
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theatre
Circuittraining
12:45 - 13:15
Hall 2B
BBB
16:00 - 16:50
Hall 2A
Cardio Core
16:30 - 17:30
Gymnasium
Pilates
17:00 - 17:50
Dojo
HIIT Grit Strength
17:00 - 17:30
Hall 2A
Zumba
17:40 - 18:30
Gymnasium
Total Body
17:40 - 18:40
Hall 2A
calisthenics Hour
18:00 - 19:00
Playground
Power Yoga
18:00 - 18:50
Dojo
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theatre
Salsa L.A.
18:40 - 20:00
Gymnasium
Body Pump
18:50 - 19:50
Hall 2A
Kundalini Yoga
19:00 - 20:20
Dojo
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:30 - 20:30
Playground
Open Swimming
22:00 - 23:00
Swimming Open (No reservation needed)
Pilates
8:00 - 8:50
Dojo
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Cardio Core
9:00 - 10:00
Hall 2A
BBB
12:00 - 13:00
Hall 2A
Core Stability
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Body Pump
16:00 - 16:50
Hall 2A
BBB
16:00 - 16:50
Gymnasium
Open Swimming
16:30 - 18:30
Swimming Open (No reservation needed)
Yin Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
Core Class
17:00 - 17:25
Gymnasium
HIIT Grit Strength
17:00 - 17:30
Hall 2A
Pilates
17:30 - 18:30
Paalfitness Studio
Circuittraining
17:30 - 18:30
Hall 1
Modern Dance
17:30 - 18:20
Gymnasium
Body Pump
17:40 - 18:40
Hall 2A
TRX/Kettle. mix Training
18:00 - 19:00
Playground
Show Dance
18:30 - 19:20
Gymnasium
Cardio Core
18:50 - 19:50
Hall 2A
Urban Cross Training Hour
19:00 - 20:00
Playground
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
LIVE-Power Yoga
19:00 - 19:45
SSC YouTube
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Power Yoga
7:30 - 8:30
Dojo
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Body Pump
9:00 - 10:00
Hall 2A
HIIT + Core
9:00 - 9:45
SSC YouTube
Pilates
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
12:30 - 13:15
Spinning Theatre
Total Body
16:00 - 16:50
Gymnasium
Cardio Core
16:10 - 17:10
Hall 2A
Power Yoga
16:30 - 17:30
Dojo
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Zumba
17:00 - 17:50
Gymnasium
Stretch Class
17:00 - 17:50
Paalfitness Studio
HIIT Grit Cardio
17:20 - 17:50
Hall 2A
calisthenics Hour
18:00 - 19:00
Playground
BBB
18:00 - 18:50
Hall 2A
Capoeira
18:00 - 20:00
Hall 2B
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
Hip-Hop
18:00 - 19:00
Gymnasium
Spinning
18:00 - 18:50
Spinning Theatre
Urban Cross Training Hour
19:00 - 20:00
Playground
Body Pump
19:00 - 19:50
Hall 2A
Cardio Core
19:00 - 19:50
Gymnasium
Hatha Yoga
20:30 - 21:45
Dojo
Open Swimming
21:30 - 23:00
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Pilates
8:00 - 8:50
Dojo
BBB
9:00 - 10:00
Hall 2A
LIVE-BBB
9:15 - 10:00
SSC YouTube
Power Yoga
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Meditation Yoga
16:00 - 17:00
Dojo
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Krav Maga
17:00 - 18:00
Hall 2B
BBB
17:00 - 17:50
Hall 2A
HIIT Grit Cardio
17:15 - 17:45
Gymnasium
Stretch Class
17:30 - 18:20
Dojo
TRX/Kettle. mix Training
18:00 - 19:00
Playground
Core Class
18:00 - 18:30
Paalfitness Studio
Total Body
18:00 - 18:50
Hall 2A
Acro Yoga
18:00 - 19:00
Hall 2B
Aqua HIT
18:00 - 18:45
Swimmingpool A
Zumba
18:00 - 18:50
Gymnasium
Cardio Core
19:00 - 19:50
Gymnasium
Urban Cross Training Hour
19:00 - 20:00
Playground
Body Pump
19:00 - 19:50
Hall 2A
Spinning
19:00 - 20:00
Spinning Theatre
Open Swimming
7:30 - 8:30
Swimming Open (No reservation needed)
Spinning
8:00 - 8:50
Spinning Theatre
Synrgy Hiit
8:00 - 8:30
Fitness 3
Body Pump
9:00 - 10:00
Hall 2A
Core Stability
9:00 - 10:00
Dojo
BBB
12:00 - 13:00
Hall 2A
Pilates
12:00 - 13:00
Dojo
Open Swimming
12:00 - 13:30
Swimming Open (No reservation needed)
Open Swimming
16:45 - 18:00
Swimming Open (No reservation needed)
Cardio Core
17:00 - 17:50
Hall 2A
Power Yoga
17:00 - 17:50
Dojo
Capoeira
17:30 - 19:00
Hall 2B
Total Body
18:00 - 18:50
Hall 2A
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
Spinning
10:00 - 11:00
Spinning Theatre
BBB
11:15 - 12:15
Hall 2A
Open Swimming
13:15 - 15:00
Swimming Open (No reservation needed)
Aqua HIT
9:30 - 10:15
Swimmingpool A
Power Yoga
9:30 - 11:00
Dojo
Body Pump
10:00 - 11:00
Hall 2A
Open Swimming
10:30 - 12:00
Swimming Open (No reservation needed)
Cardio Core
11:10 - 12:10
Hall 2A
Volgende dagen
Terug naar Kalender